Nurgül Yeşilçay: Bu sene ekranlarda olmayacağım, farklı bir işte yer almak istiyorum

Farklı hikayesi, başarılı oyunculukları ile olduğu kadar görkemli kıyafetleri ve stylingi ile de beğeni toplayan, Kanal D’nin 22 Ağustos’ta final yapan dizisi ‘Veda Mektubu’nun ‘Alanur’u Nurgül Yeşilçay, geçtiğimiz aylarda verdiği kilolarla gündeme gelmişti.

“TATLI, ÇİKOLATA YOK”

Nasıl zayıfladığını anlatarak tatlı ve çikolatadan uzak durduğunu belirten ünlü isim, sabah kalktıktan sonraki ilk dört saat yemek yemediğinin altını çizerek şu ifadeleri kullanmıştı:

Arkadaşlar bildiğiniz aç kaldım. Alışana kadar çok zordu. Gece yatmadan dört saat önce yemeyi bırakıyorsun. Sabah kalktıktan sonra dört saat aç kalıyorsun sonra yemek yiyorsun. Mümkün mertebe tatlı, çikolata yok. Biraz da dikkat ediyorsun.

“DİZİLER BİRBİRİNE ÇOK BENZİYOR”

47 yaşındaki Nurgül Yeşilçay, son olarak sevgilisi Necati Kocabay ile önceki gün Bebek’te görüntülendi. Araçları ile seyir halindeyken trafiğe takılan oyuncu ayaküstü muhabirler ile sohbet etti.

“Bu sene ekranlarda olmayacağım” diyen ünlü isim, şöyle konuştu:

Bu sıralar bol bol senaryo okuyorum. Seçici davranacağım. Diziler birbirlerine çok benziyor, farklı bir işte yer almak istiyorum.

ŞU AN İÇİN SIKINTI YOK”

Geçtiğimiz günlerde oyuncu evinin çatısından su sızması sonucu zor anlar yaşamış ve o anları sosyal medyasından paylaşmıştı. Muhabirlerin bu durumu hatırlatması üzerine Yeşilçay “Evet ya, çok kötü olmuştu, ne uğraştırdı bizi. Neyse ki çözdük. Şu an için bir sıkıntı yok” açıklamasında bulundu.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*