Yapay Zeka Belirledi: SHIB ve XRP Ekim’de Bu Seviyelerde Olacak!

Kripto para piyasası bir sis bulutunun içinde yönünü bulmakta zorluklar yaşıyor. İleri yönde hamle yapsa da sonuç olarak aynı bölgeye geri dönüyor. Bu belirsiz ortamda yapay zeka XRP ve SHIB fiyatının Ekim ayına nasıl başlayacağını belirliyor.

Yapay zeka 1 Ekim için XRP fiyatını belirledi

Yeni haftanın başlamasıyla birlikte, XRP de dahil olmak üzere çoğu kripto para fiyat artışı gördü. Böylece, biraz da olsa iyimserlik kripto para sektörüne geri döndü. Makine öğrenimi algoritmaları önümüzdeki birkaç hafta içinde XRP fiyatında daha fazla ilerleme olacağını öngörüyor. Nitekim, kripto para izleme ve tahmin platformu PricePredictions’ın makine algoritmaları, en son verilere göre XRP’nin 1 Ekim’e kadar 0,516146 dolardan el değiştireceğini öngörüyor.

XRP 30 günlük fiyat tahmini. Kaynak: PricePredictions

Başka bir deyişle, hareketli ortalama yakınsama sapması (MACD), ortalama gerçek aralık (ATR), göreceli güç endeksi (RSI), Bollinger Bantları (BB) ve diğerlerini içeren göstergelere dayanan yukarıdaki projeksiyon doğruysa, XRP’nin mevcut durumundaki fiyatına göre % 1,304’lük bir fiyat artışı olacağı anlamına geliyor.

XRP fiyat analizi

Halihazırda XRP, son 24 saatte %2,38’lik bir kazanç kaydetti. Ayrıca, önceki yedi günde %8,02’lik bir artışı temsil eden 0,5095 dolar fiyatından işlem görüyor. En son grafiklerin de gösterdiği üzere hala aylık bazda %4,48’lik değer kaybı var.

XRP 7 günlük fiyat grafiği.

Aynı zamanda, kripto ve finans analitiği TradingView’in sağladığı 1 aylık göstergelerde XRP etrafındaki duyarlılık yükselişte. Buna göre osilatörler 3’te bir ‘satın alma’yı işaret ediyor. Ayrıca, hareketli ortalamalar (MA) 1’de ‘nötr’ bölgede duruyor. Sonuç olarak özette 8’de bir ‘satın alma’ öneriyor.

XRP 1 aylık duyarlılık göstergeleri. Kaynak: TradingView

Yapay zeka 1 Ekim için SHIB fiyatını belirledi

Geçtiğimiz ay, Shiba Inu (SHIB) topluluğundaki yatırımcılar için kafa karıştırıcı bir anlatı ortaya çıkardı. Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, 30 gün boyunca SHIB oldukça çalkantılı bir yolculuk geçirdi. Bu süreçte popüler meme coin’i değerinde %13,18’lik önemli bir düşüşe tanık oldu. Bu keskin düşüş, özellikle 20 Ağustos’taki muzaffer dönüşünden bu yana 2,85 milyondan fazla işlemi kolaylaştıran Shibarium’un yeniden başlatılmasının yankılanan başarısıyla yan yana getirildiğinde, yatırımcıların kafalarını kaşımasına neden oldu.

Yakın geleceğin güncellemeler ve gelişmeler açısından belirsizliklerle dolu. Bu yüzden, yatırımcılar ve meraklılar SHIB fiyatının gidişatı hakkında fikir edinmek için sofistike araçlara bakıyor. Biz de bu doğrultuda yapay zekayı kullanan PricePredictions’a baktık. Yapay zeka, SHIB’nin Ekim ayının başında 0,0000073 dolardan işlem görmeye hazır olduğunu gösteriyor.

SHIB 30 günlük fiyat tahmini. Kaynak: PricePredictions

Shiba ınu (SHIB) fiyat analizi

SHIB fiyatı, son 24 saat içinde %0,54’lük hafif bir dalgalanma ile 0,000007199 dolar civarında seyrediyor. Ayrıca grafik, son bir hafta içinde %0,18’lik mütevazı bir düşüş eğilimi gösteriyor. SHIB’yi çevreleyen daha geniş bağlamı daha ayrıntılı inceleyelim. Şu anda, SHIB 0,00000726 dolardan işlem görüyor. Bu da anlık piyasa duyarlılığını özetliyor. Meme coin’i için fiyat yolculuğunda önemli bir seviye olan 0,00000687 dolarda bir destek duruyor. Ayrıca SHIB, 0,00000758 dolarda dirençle karşı karşıya.

SHIB 1 günlük fiyat grafiği.

SHIB şu anda 200 günlük basit hareketli ortalamanın altında işlem görüyor. Bu da piyasasında belirli bir düzeyde düşüş hissiyatı olduğunu gösteriyor. Son 30 gün içinde SHIB fiyatı yalnızca 10 yeşil gün yaşadı. Ayrıca, pozitif işlem seanslarının mütevazı bir %33’ünü oluşturdu. Geçtiğimiz yıl boyunca, SHIB %39’luk kayda değer bir düşüş kaydetti. Böylece, ilk 100 kripto muadilinin %61’inin gerisinde kaldı. Bu arada, SHIB şu anda tüm zamanların en yüksek seviyesinin %92 altında yer alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x