Yeşilçam sanatçısı Serpil Örümcer ‘Arka Sokaklar’a konuk oluyor

Eski manken, oyuncu ve şarkıcı Serpil Örümcer, ‘Arka Sokaklar’a konuk oyuncu olarak katılıyor. Örümcer, dizide ‘Aylin komiser’in ev sahibi olan ‘Müjgan’ karakterine hayat verecek.

DHA’nın aktardığı habere göre, kendisine teklif edilen rolden çok mutlu olduğunu söyleyen Serpil Örümcer, “Resimlerimi, plaklarımı başka birileri satıyor. İnternete giriyorum saatimi, kitabımı satıyorlar ama kimin sattığını bilmiyorum. Durumum pek iyi değil kirada oturuyorum, elektrik, su faturalarımı hiçbir şekilde ödeyemiyorum, kötü bir vaziyetteyim. Başkaları benim üstümden para kazanıyor. Resimlerimi satmaya karar verdim. Elektriğimi, suyumu, doğal gazımı, kiramı ödeyebileyim diye böyle bir yola çıktım. Bu zor günlerimde ‘Arka Sokaklar’ dizisinden teklif geldi ve inanılmaz mutlu oldum” dedi.

Ne olmuştu?

Faturalarını ödemek için eski fotoğraflarını satmaya başlayan Serpil Örümcer geçen günlerde Instagram hesabından yayınladığı videoda, “Ben 70’li yılların sanatçısı Serpil Örümcer’im. Bu fotoğraflarımı 200 liradan yardım amaçlı satıyorum. Elektrik, su, doğal gaz faturamı ödemek istiyorum. Eğer bana yardımcı olursanız adınıza imzalı fotoğraflarımı göndermek istiyorum” ifadelerini kullanmıştı.

(KÜLTÜR SANAT SERVİSİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x