Meriç Aral ve Serkan Keskin’den ‘evlilik’ müjdesi!

Meslektaşı Serkan Keskin ile uzun süredir aşk yaşadığı Meriç Aral, geçtiğimiz aylarda parmağındaki yüzüğü gazetecilerin fark etmesiyle evlilik sorularından kaçmıştı.

“DÜĞÜN İSTANBUL’DA OLUR”

Arnavutköy’de görüntülenen Keskin ise evlilik soruları üzerine, “Yaz sonuna doğru bir düğün planlıyoruz. Tarih ve yer belli değil ancak İstanbul’da olur herhalde” demişti.

“HAYRANLIKLA İZLİYORUM”

Serkan Keskin’in kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Meriç Aral, “Serkan’ı sahnede de televizyonda da çok seviyorum. Serkan zaten benim en hayran olduğum oyunculardan birisi, aynı zamanda hayran olduğum bir karakter ve insan. Yeteneği ve işine saygısı müthiş. Hayranlıkla izliyorum onu” diyerek övgüler yağdırmıştı.

ETKİNLİKTE GÖRÜNTÜLENDİLER

Meriç Aral ve Serkan Keskin çifti, önceki gece Gayrettepe’deki bir etkinliğe katıldı. Son dönemde haklarında sürekli evlilik haberleri çıkan çift müjdeyi de verdi.

“YAZA PLANLAMAK İSTİYORUZ”

Serkan Keskin, ”Bizim evlilik planımız iptal olmadı. Biz beraber yaşıyoruz zaten. Evlilik sadece şu an bir imzalık bir şey bizim için. Yaza planlamak istiyoruz” dedi. İkili yoğun çalıştıklarını da dile getirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x