Tutuş, En büyük destek köylerimizden gelecek

AK Parti İzmit İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi programları kapsamında vatandaşlarla buluşmalarına devam eden Cumhur İttifakı İzmit Belediye Başkan Adayı Muharrem Tutuş, köyleri de ihmal etmiyor. Programlar kapsamında Sarışeyh, Nebihoca ve Çubuklu Osmaniye köylerinde ‘Komşularım’ dediği vatandaşlarla buluşan Başkan Adayı Tutuş, büyük bir ilgiyle karşılandı.  Köylüler Başkan Adayı Tutuş’u heyecanla karşılarken, 31 Mart yerel seçimlerinde tam destek vereceklerini söyledi.

 

İZMİT HAK ETTİĞİ HİZMETİ ALACAK

Tutuş burada yaptığı konuşmasında, “Sizlerin de desteğiyle inşallah İzmit’imizi yerel yönetimlerde de hak ettiği hizmetlere kavuşturacağımıza inanıyorum. Biliyorum ki sizler, kendi evladınıza sahip çıkacaksınız. El birliği ile İzmit’imizi köylerimizle birlikte ‘Gerçek Belediyeciliğe’ kavuşturacağız. 

 

GÜZEL İŞLERE İMZA ATACAĞIZ

Sizinle beraber burada güzel şeylere imza atacağız. Köylerimizin kalkınması adına elimizden geleni fazlasıyla yapacağız. Bizler aynı toprağı işledik, aynı derede yüzmeyi öğrendik. Biz aynı toprağın evlatlarıyız.İzmit’in nerde, neye ihtiyacı var benden iyi kimse bilemez” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x