Until Dawn filmi geliyor! Oyuncu kadrosu belli oldu

Sony’nin popüler korku oyunu Until Dawn ’ın film uyarlaması için hazırlıklar sürerken, stüdyolar filmin ana oyuncu kadrosunu açıkladı. Dört önemli oyuncunun yer alacağı filmi heyecan ve merakla bekliyoruz. Gelin detaylara birlikte göz atalım.

Kimler Until Dawn filminde yer alacak?

Cuma günü ortaya çıkan habere göre Ella Rubin, Odessa A’zion, Ji-young Yoo ve Michael Cimino, Sony’nin Until Dawn film uyarlamasında rol alacak. Ancak stüdyolar henüz oyuncuların hangi rolleri üstleneceğini açıklamadı.

Ella Rubin, Amazon Prime’ın “The Idea of You” dizisinde Anne Hathaway ile birlikte rol almıştı ve Izzy karakteri ile tanınmıştı. Odessa A’zion, Prime’ın romantik komedi filmi “Sitting in Bars with Cake”te Corinne karakterini canlandırmıştı. Ji-young Yoo ise Amazon’un “Expats” dizisinde Mercy Cho rolüyle Gotham TV Ödülleri’ne aday gösterilmişti. Michael Cimino ise Hulu’nun gençlik dram dizisi “Love, Victor”da başrol olarak ün kazanmıştı.

PlayStation Productions’tan Asad Qizilbash, “PlayStation Productions olarak, hayranlarımızın seveceği yaratıcı ve otantik oyun uyarlamaları yapmaya her zaman önem veriyoruz. Screen Gems ile birlikte, uyarlama vizyonunu geliştiren harika bir oyuncu kadrosu oluşturduk. Film hakkında daha fazla detayı yakında paylaşacağız” diye açıklamada bulundu.

Until Dawn filmi yönetmen koltuğunda David F. Sandberg oturuyor. Sandberg, “Lights Out” ve “Annabelle: Creation” gibi korku filmleri ile DC Sinematik Evreni’nden “Shazam!” filmleriyle tanınıyor. Filmin senaryosu ise Blair Butler’ın yerine geçen Gary Dauberman tarafından yazılıyor.

Sandberg ve Dauberman ikilisi, korku türündeki başarılı işleriyle biliniyor ve Until Dawn film uyarlamasının da aynı başarıyı yakalaması bekleniyor. Oyun, hayatta kalma korkusu türünde bir başyapıt olarak kabul ediliyor ve film uyarlamasının bu atmosferi beyaz perdeye nasıl taşıyacağı merak konusu. Siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x